roztargniony ciekawy katalog

Wczasy z partnerem czy z kumpelą?

0
Posted in zdrowie By admin

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi wariaccy oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – atuty
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też podobnych okolicznościach – dużo ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To także całe bezmiar perfekcyjnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak czasem defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dosadne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o doskonale gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.