roztargniony ciekawy katalog

Kraków pomocny wytwórcom

0
Posted in Bez kategorii By admin

Jednym z trudnych wyzwań w lwiej części polskich miast jest infrastruktura drogowa. Polskie województwa nie są zaadaptowane do tak wielkiego natężenia ruchu, jaki powstał poprzez zwiększenie się liczby pojazdów na krajowych szosach. Dlatego jedną z najważniejszych kierunków rozwoju jakie powinno rozpocząć prawie każda gmina jest inwestycja w transport i komunikację. Jezdnie i komunikacja miejska to priorytet, który pozwoli poprawić zadowolenie krakowian jak również poprawi całokształt gospodarki miasta.

Wśród pozostałych miast, nowe projekty drogowe w grodzie Kraka silnie się wybijają. Mieszkańcy w głosowaniu wypowiedzieli się za metrem, ale zanim metro powstanie, w komunikację autobusową i tramwajową oraz drogi trzeba włożyć dużo pieniędzy . Z ważniejszych decyzji finansowych warto podkreślić:
całkowicie elektryczną linię autobusową – jedyną w Polsce,
innowacyjne linie tramwajowe na Ruczaju,
w pełni przebudowany dworzec PKP wraz z miejscem handlowym.
Oprócz tego, w planach miasto ma remont przynajmniej kilka nowoczesnych połączeń między już istniejącymi drogami i remonty już powstałych połączeń autobusowych i dróg dojazdowych.
Mieszkańcy remontów nie znoszą – problemy w poruszaniu się i dojazdach do biur dają się im we znaki na co dzień. Warto jednak pamiętać, że bez inwestycji jakość dróg nie może być lepsza i by było lepiej, wymagać trzeba cierpliwości.Kraków arena
Przekazywanie środków w rozwój transportu to nie jedynie kolejne drogi, ale również doskonalszej odporności nawierzchnia dróg, która będzie mocniejsza i wytrzymała. ( kolejnym z takich wzorów jest odporna na ścieranie nawierzchnia jezdni na przedłużeniu dróg Zakopiańska – Brożka oraz na zewnętrznej drodze Wadowickiej). Jasnym jest to, że, miasto potrzebuje dodatkowo kolejnych remontów i nowych pomysłów, by poruszało się po mieście dobrze. Nie tylko autem, ale też autobusami. Ale da się zauważyć jasno, że wszystko jest na prostej drodze do tego, by mieszkańcom żyło się tu zdecydowanie miło i z zadowoleniem.