roztargniony ciekawy katalog

Allegro lodówka turystyczna

0
Posted in Bez kategorii By admin

Małe chłodziarki kempingowe to doskonałe wyjście dla osób lubiących długie górskie wycieczki.Lodówki turystyczne dodatkowo kapitalnie spisują się na wycieczkach, majówkach czy w podróżach.
mini lodówki turystyczne allegro Na skutek pierwszorzędnemu planowi chłodzenia oraz wbudowanemu transformatorowi można używać ich oraz w samochodzie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka dopuszcza chłodzenie do 20 stopni poniżej temperatury otoczenia.Lodówki z wbudowaną funkcją podgrzewania zaręczają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku przystępne są chłodziarki o kubaturze 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Niemal każde chłodziarki otwarte w sprzedaży dostarczone zostały w system oparty na płytkach termoprzewodzących, a już sam system schłodzenia polega na nadmuchu powietrza do wnętrza chłodziarce z uzupełniającą cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.